Slider
Media

XII Motorowy Rajd Prawników

23
Sie

Już za kilka dni wyruszamy na podbój kolejnej europejskiej stolicy. Po Lwowie, Grodnie i Wilnie, Brukseli, Sztokholmie, Rzymie, Zagrzebiu, Bukareszcie, Pradze, Wiedniu i Berlinie w tym roku za cel wyprawy obraliśmy Lublanę.

To już ponad dekada naszych wspólnych wyjazdów, odkrywania radości z jazdy razem i towarzystwa ludzi, których lubimy, cenimy, i którzy dzielą naszą pasję do motorów. Szczególnie pamiętamy  X Rajd Jubileuszowy, kiedy to fortuna na dwóch kołach dowiozła nas do Berlina. Jak pisze nasz nieoceniony Kronikarz: „Dojechaliśmy. Znowu. Wszyscy. Szczęśliwie. Tym razem do Berlina. Rajlawenpis!!!”.

Organizację imprezy tradycyjnie wspiera firma prawnicza Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, a szefem wyprawy będzie mecenas Piotr Kochański. W tym roku skład jest imponujący, 33 osoby, a trasa rajdu zaplanowana przez Cieszyn i Bratysławę. Przed nami 1079 km europejskich dróg, piękne widoki, rajdowe atrakcje turystyczne i na końcu – Lublana (po włosku Lubiana, a więc pewnie da się lubić!).

Nasze rajdy, od samego początku, czyli roku 2001, to promowanie radości z podróżowania motorem, integracja, a także pokazanie, że na motorze można jeździć bezpiecznie i kulturalnie. I to nam się wspaniale udaje już od ponad 10 lat!

Startujemy 30 sierpnia o 8.30, w cieniu Kolumny Zygmunta w Warszawie. Uzbroimy się w rajdowe emblematy, przedmuchamy wydechy i ruszamy na południe. Lublana czeka!

Kategoria: rajdy


kochanski

© Rajlawenpis - Motor Klub 2010. All Rights Reserved. Made in quaint.pl